Mariánskohorský chléb nebo knedlík, jedině od Majka EŠV z Mariánských hor!

Historie

Pekarna

Naše firma Pekařství MAJKA byla založena v roce 1991 fyzickou osobou paní Márií Majukovou. Paní Majuková, pocházející ze Slovenska navázala na pekařskou rodinnou tradici. I přes veškerá úskalí, týkající se výrobních, distribučních, ekonomických i pracovně právních problémů dokázala majitelka firmy takřka z ničeho vybudovat dnes prosperující podnik.

Pekařství MAJKA se zaměřilo na výrobu domácího chleba, kdy se celý proces prováděl ručním zpracováním a chléb se sadil do klasické parní pece pomocí pekařských lopat. V této době pracovalo ve firmě pět zaměstnanců a náš výrobek byl distribuován dvěma firemními vozy převážně v Ostravě.

Postupem času docházelo k rozšíření a modernizaci provozu. Klasickou parní pec nahradily dvě automatické parní pece, vozový park se rozrostl na 7 firemních vozidel a výroba byla zoršířena o výrobu houskových knedlíků a dalších výrobků dnes již dobře známých spotřebitelům. Naši produkci dodáváme regionálním obchodním společnostem ne jen v celém Ostravském regionu, ale zásobujeme i převážnou část Moravskoslezského kraje. AutoparkV naší firmě našlo uplatnění 45 zaměstnanců, což je pro nás veliká odpovědnost nejen k nim samotným, ale i vůči jejich rodinám.

Náš stěžejní výrobek "Mariánskohorský chléb", který je oblíben a žádán našimi zákazníky, je vyráběn podle staré receptury našich babiček. Tato receptura je striktně dodržována i po odchodu paní Majukové do zaslouženého důchodu, kam oděsla poté, co své vědomosti a celoživotní zkušenosti předala své dceři p. Erice Jánošové. Dcera plynule navázala na rodinnou tradici a pokračuje v pekařském umění i nadále ve spolupráci se svými zaměstnanci.

V roce 2001 jsme reagovali na podněty našich spotřebitelů a zaregistrovali jsme ochranné známky našich výrobků "Mariánskohorský chléb" a a "Mariánskohorský knedlík". K tomuto opatření jsme přistoupili, aby nedocházelo v distribučních sítích k záměně našich výrobků a názvů.
  Od roku 2003 vlastní firmu MAJKA EŠV, s.r.o., pouze jeden společník - p. Erika Jánošová.


PekárnaV součastnosti má naše společnost dva hlavní cíle:

Jsme připraveni udělat vše co je v našich možnostech, ale zárověň jen to o čem víme. Budeme proto vděční za každou konstruktivní připomínku, ale i kritickou námitku, kterou od Vás, našich zákazníků, dostaneme.

"Mariánskohorský chléb" a "Mariánskohorský knedlík" jsou registrované obchodní známky společnosti MAJKA EŠV.
Copyright © 2005-2024 Majka EŠV, Stránky vytvořil DIAREK.cz