Mariánskohorský chléb nebo knedlík, jedině od Majka EŠV z Mariánských hor!

AKCE

Mariánskohorská veka
Na žádost mnohých z Vás jsme začali vyrábět nový výrobek Mariánskohorská veka krájená, 350g. Věříme, že si i tento výrobek oblíbíte a přejeme Vám i Vašim zákazníkům dobrou chuť.

Nedělní i odpolední rozvoz
Vzhledem k tomu, že jste mnozí projevili zájem o dodávku našich výrobků i v odpoledních hodinách, rozhodli jsme se vyhovět Vašim žádostem a zahájíme odpolední i nedělní rozvoz na lince směr Karviná. Nedělní rozvoz (pouze ráno) a odpolední rozvoz (pondělí až pátek, auto vyjíždí z pekárny v Ostravy-Mariánských Horách v 10:30 hodin) bude provozován do odvolání. Objednávky na odpolední rozovz volejte prosím v daný den do 10:30 na Vám již dobře známé číslo tel.: 596 617 676, případně si zadejte stálou objednávku. Budeme velmi rádi, když budou zákazníci spokojeni, že mají stále čerstvé výrobky.

Prodejny Hruška
POZOR
Omlouváme se našim zákazníkům, za přerušení dodávky Marianskohorského chleba do prodejen Hruška. Pokud v těchto prodejnách najdete chléb s tímto názvem, nejedná se o Marianskohorský chléb vyrobený v Pekařství MAJKA v Marianských Horách. Děkujeme za pochopení. Našim spokojeným zákazníkům přejeme dobrou chuť.

"Mariánskohorský chléb" a "Mariánskohorský knedlík" jsou registrované obchodní známky společnosti MAJKA EŠV.
Copyright © 2005-2020 Majka EŠV, Stránky vytvořil DIAREK.cz